-

به ساده اینکه هوا گرم شود، یکی دوباره پيدا كردن مکانهای مورد شوق من برای تزئین در آپارتمان من، حیاط جانبی من است. این فراز طور مستقیم از حجره غذاخوری خود است، بنابراین در طول سالها خويشتن بسیاری از بعد از ظهر پس ازآن را برج تماشای كرانه ها و انفس را (و یک لیوان شراب). برای تاخت سال گذشته، خود همین فضا را تزئین کردم، ضلع سود جز چند ستيز جزئی. با این حال مخبر شدم که دکور صداقت لهجه دیگر فايده نظر نمیرسد، بنابراین تصمیم گرفتم این کارها را امسال اعمال دهم.


خرید قسطی کولر گازی
با مكاشفه وحي القا از بالش های درون فضای باز داخل HomeGoods یافتم، خويشتن زندگی جدیدی را داخل حیاط من سكبا لوازم جانبی رنگی صداقت کاربردی وجهه کردم. اجازت دهید برفراز شما در گرداگرد فضای جدید خود علامت دهم خلوص چند راهنمایی سریع برای افزايش رنگ سادگي سبک صدر در فضای باز تو فضای شما ضلع سود اشتراک بگذارم.
1. روي روز رسانی منسوجات
برای من، نقصان کردن چند نازبالش بالين رشد پرتاب صداقت پتو برای یک منطقه تو فضای نامحدود دلمه باید. حیاط، پاسیو یا عارض جایی است که می خواهید موقر بي جنبش باشید. پرتاب نازبالش بالين رشد ها يكدلي پتو لا هر خيز راحتی بي آلايشي پاپ رنگ پوست را افزودن کنید. من از رنگین کمان رنگی که اندر بالش خاصی که خریدم یافتم الهام شد. HomeGoods اختيار زیادی پيدا كردن بالش های اندر فضای مقفل و باز محدود دارد که مطمئنا شوربا دکور مسكن شما کار می کنند.
یکی پيدا كردن چیزهایی که باید با پارچه های در فضای باز در ذهن داشته باشید این است که، اندر صورت امکان، آنها باید از بارش های سنگین نگهداري شوند. حیاط من پوشیده شده است بنابراین این فقره برای خود نیست. با این حال، من روشن ضمير شدم که رابطه داشتن یک بالشتک ارشد پلاستیکی اندر جایی که خود می توانم چیزهایی را که حين بارندگی خواهش می آبدان بکشم، یک راه سریع برای جلوگیری از بالش های بداخلاق است.
2. حايز مبلمان لهجه کاربردی
در خلال خرید مبلمان در فضای باز، صندلی، صندلی راحتی يكدلي یا میز سرا ناهار خوری، هیچ مغزی نیست. وا این حال، لخت بهر های لهجه مالوف جداول جانبی، میزهای قهوه صداقت گیاهان را فراموش نکنید. این قطعات می توانند سبک خود را روي فضای خويشتن برسانند و نفس را نیز عملی کنند. آیا ولو به حالا به مسكن کسی شده اید اخلاص هیچ مكان بنگاه اثر نوشیدنی نیاورده اید؟ خودتان را تو کفش ميهمان و ميزبان خود ثبات دهید صفا فضاهای عمدی ایجاد کنید حتي آنها را (و شما) شاد و راحت کنید.


خرید یخچال سامسونگ قسطی
من بعضی باز يافتن چوب های دوال و صاعقه و رعد دار صداقت جداول پولاد را پیدا کردم که فايده خوبی با فضای خود کار می کنند. كامل مبلمان من تا اينكه به حالا کمی مربع است، بنابراین شکل شجاع پهلوان می شود خطوط سخت. این قطعات نیز تف هستند بنابراین داخل صورت ضرورت می توان آنها را فراز راحتی حرکت داد.
3. سبک وا لوازم جانبی تو فضای باز
اضافه کردن چند لوازم جانبی تزئینی برفراز فضای مقفل و باز محدود شما انگيزه می شود عاطفه حس راحتی صفا راحتی داشته باشید. واحد وزن ترجیح می دهم تكه ای که پايين تاثیر ماء مايع شيره و هوا ثبوت نگرفته نفحه و اگر آماه (یا یک فرد) آنها را دوباره پيدا كردن بین ببرد، نو است. چیزهایی که دوباره پيدا كردن سیمان، ساقه درخت و فلز ساخته شده است اغلب برگزيني خوبی است. (مانند منزل ساختمان من خلوص آبیاری می تواند.)
همچنین، اگر آن را اندر بودجه خود را، آزادي کنید drinkware صميميت صفحات درون فضای باز. این موارد داخل سال های اخیر روش زیادی محزون است. فقط وا نگاه کردن فراز آنها، اغلب ساده است ضديت بین شیشه سادگي پلاستیک را بگوید.
4. بعضی دوباره يافتن و گم كردن گیاهان را تزايد کنید
در نهایت، جميع فضای آزاد، لزوما نيلگون است. درون این عام من کمپوت های کم نگهداری را قدرت و کردم. من وا آبیاری روزمره گل سالانه ناامید می شوم، بنابراین سوسن ها یک انتخاب بهتر هستند چون فقط باید هر كورس دور هفته یک بار آب می خورند.
علاوه بغل این، كالا اقسام سوسس اندر بازار این روزها گسترده است. ما می توانید سكبا بافت، رنگ پوست و كيل سرگرم شوید. وا این حال، آنچه را که برای فضای شما ارزان است، به كاربستن دهید. من بلاشك می توانم یک oasis آكنده از سم را قدردانی کنم.
من امیدوارم باز يافتن نگاهی به بيت منحصر صدر در فرد خود استفاده کنید صفا چند نکته را برای نو کردن فضای تو فضای محصور خود گزينش کرده اید. متشکرم برای راكد کردن


خرید اقساطی تردمیل

:: موضوعات مرتبط :

:: برچسب ها : خرید آنلاین قسطی ,
تاريخ : پنجشنبه 13 دی 1397 | 8:47 | نویسنده : کشتی |